Profolan

Profolan

Łysienie androgenowe to poważny problem dla licznej grupy mężczyzn w Polsce. Dolegliwość ta potrafi być niezwykle wstydliwa, a osoby nią dotknięte bardzo często szukają rozwiązań w niewłaściwym miejscu, m.in. stosując nieskuteczne, tanie kosmetyki oraz fryzury na tak zwaną „pożyczkę” czy „zaczeskę”. Kluczem do efektywnej walki z wypadaniem włosów typu męskiego jest poznanie przyczyny tej przypadłości oraz skuteczne jej przeciwdziałanie.

Profolan – suplement diety na wypadanie włosów

ProfolanSuplement diety Profolan jest doskonałym rozwiązaniem na problemy z łysieniem androgenowym. Profolan dzięki swojemu składowi skutecznie walczy z przyczyną wypadania włosów. Suplement zawiera aktywną formułę Grow3, która w efektywny sposób radzi sobie z neutralizowaniem DHT –  głównej przyczyny łysienia androgenowego.

Profolan dzięki zawartości tylko naturalnych składników nie powoduje jakichkolwiek efektów ubocznych. Długotrwałe stosowanie produktu jest całkowicie bezpieczne, a przede wszystkim – powoduje zahamowanie procesu wypadania włosów oraz utraty przez nie koloru.

Analiza składu Profolanu

Skład Profolanu to przede wszystkim innowacyjny i naturalny kompleks Grow3 oraz witaminy i minerały. Formuła Grow3 dzięki zawartości pokrzywy, skrzypu polnego oraz l-cysteiny gwarantuje kompleksowe podejście do walki z problemem łysienia bez jakichkolwiek efektów ubocznych.

profolan-naturalneskladniki

Pokrzywa

Pokrzywa jest znana w medycynie tradycyjnej od wieków. Jest ceniona za względu na swoje wartości odżywcze oraz pozytywny wpływ na wiele schorzeń. Badania opublikowane w czasopiśmie naukowym Alternative Medicine Review potwierdzają także skuteczność pokrzywy w leczeniu wypadania włosów.

Skrzyp polny

Skrzyp polny to chyba najpopularniejszy naturalny składnik używany w walce z łysieniem. Dzieje się tak nie bez powodu – jest on niezwykle skuteczny. Regularne stosowanie skrzypu polnego poprawia wygląd włosów, wzmacnia ich strukturę oraz dostarcza cebulkom niezbędnych składników odżywczych i mineralnych.

L-Cysteina

L-Cysteina jest organicznym związkiem z grupy endogennych aminokwasów kodowanych i jest składnikiem wielu białek powstających w organizmie. Jej niedobór bardzo często prowadzi do wypadania włosów. Odpowiednia ilość l-cysteiny zawarta w suplemencie Profolan skutecznie uzupełnia jej braki oraz gwarantuje efektywną walkę z łysieniem.

Kompleks witamin i minerałow

Profolan dzięki zawartości witaminy E oraz B6 skutecznie odżywia oraz wzmacnia włosy, przeciwdziałając ich wypadaniu. Zawartość cynku oraz miedzi sprawia, że suplement diety hamuje kurczenie się mieszków włosowych oraz przyśpiesza ich regenerację.

Podsumowanie

Profolan to produkt zdecydowanie warty uwagi. Regularne stosowanie suplementu powoduje odwrócenie procesu wypadania włosów, poprawę ukrwienia skóry głowy oraz zwiększa odżywienie mieszków włosowych. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty wystarczy brać tylko 2 kapsułki Profolanu dziennie. Warto wspomnieć, że kupno suplementu diety nie wiąże się z jakimkolwiek ryzykiem – producent gwarantuje zwrot pieniędzy w ciągu 90 dni w przypadku niezadowolenia.

Profolan

187,60
Profolan
9.78

Skład

10/10

  Dawka na kapsułkę

  10/10

   Cena

   10/10

    Dostępność

    10/10

     Bezpieczeństwo

     10/10

      Zalety

      • - Kompleksowy skład
      • - Zawiera składniki szczególnie pomocne w łysieniu androgenowym
      • - Doskonały zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet
      • - 90 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
      • - Naturalna formuła i bezpieczna formuła

      Wady

      • - Brak